Nezávazná objednávka

Zvolte počet osob

-
+
Celková cena
Trek Mardi Himal a Chitwan národní park

Trek Mardi Himal a Chitwan národní park

Nepál / Annapurna region
Termín:
22. 4. - 8. 5. 2023 (16 nocí)
Doprava:
doprava v ceně zájezdu
Ubytování:
Osoba
Strava:
Počet osob:
:
:
Pokoj:
Doplňkové služby, příplatky, slevy
Cena zahrnuje
  • letenku při ceně do 18 000 Kč ( při vyšší ceně bude účtován doplatek, i z tohoto důvodu je vhodné přihlásit se co nejdříve ), dopravu, ubytování, všechny permity do oblastí, dopravu,celý program v NP Chitwanu včetne ubytování v 2 lůžkových pokojích s plnou penzí, mapu treku.
Cena nezahrnuje
  • vísum 50 USD, nosiče ( zajistím dle Vaší potřeby, 1 nosič pro klienty nese 23kg. Ideální a postačující 1 nosič pro 2 - 4 osoby, cca 160 USD nosič na trek + tip ( díško). vhodné cca 40 USD pro nosiče, stravu, celkově vstupy : cca 40 USD, pojištění léčebných výloh (nutné) a pojištění storna zájezdu (doporučujeme) - obě pojištění můžeme zajistit, aktivity nad rámec programu (raft, paragliding...)
Poznámka
    Typ zájezdu: trekking + poznání Obtížnost : trek je určen středně zdatným turistům, není nutná zkušenost z vyšších nadmořských výšek. Denní trasy 4 -6 hod čistého času, denní převýšení max.1000m Vybavení : oblečení do hor, spacák, pohodlné kotníčkové trekové boty, trekové hole vhodné, čelovka, lékárna Ubytování a strava : v Kathmandu a v Pokhaře v hotelu, příjemné 2 lůžkové pokoje s wc a sprchou, v Kathmandu se snídaní, na treku v lodgích: jednoduché 2 lůžkové pokoje. Strava v Kathmandu a v Pokhaře v restauracích. V Chitwanu je zajištěna plná penze. Na treku se stravujeme v lodgích a v občerstvovnách. S sebou na trek se hodí čokolády, sušené maso či salám, oříšky, na treku se dají sladkosti koupit..
Cena celkem

Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.